דירה דיסקרטית: סקירה כללית של מקומות שבהם זנות ובידור נפגשים

סיפורי סקס

472 מילים

דירה דיסקרטית הוא מוסד המספק שירותי מין, בדרך כלל זנות ובידור, לפטרוניו. מכונה בדרך כלל דירה דיסקרטית, דירה דיסקרטית, או "מועדון ג'נטלמנים", דירה דיסקרטית הוא מקום שבו לקוחות יכולים לבחור לשלם עבור שירותי מין. למרות שאין הגדרה אחת של דירה דיסקרטית, הם מחולקים בדרך כלל לחדרים, כאשר כל חדר משרת מטרה אחרת. לדוגמה, יכול להיות חדר בסגנון טרקלין שבו הלקוחות יכולים לשתות, להתערבב ולהתרועע, ורקדנים יכולים להופיע. ייתכן שיש גם חדר פרטי יותר, אשר הלקוחות יכולים לשכור לצורך ביצוע מעשים מיניים.

לדירות דיסקרטיות היסטוריה ארוכה שראשיתה במסופוטמיה העתיקה. הם מופיעים בטקסטים מתרבויות ודתות שונות, כולל התנ"ך והקאמה סוטרה. בכמה מדינות כמו יפן, הבורדו אושרו רשמית על ידי המדינה. כיום, רוב המדינות הוציאו את הזנות מחוץ לחוק, עם זאת, יש עדיין דירות דיסקרטיות בכמה מדינות, כולל חלקים של ארצות הברית ואירופה.

חלק ממה שמייחד את הדירות הדיסקרטיות הוא הקשר שלהם לתעשיית הבידור. דירות דיסקרטיות רבים משתמשים בצורות שונות של בידור כדי למשוך לקוחות, כולל מוזיקה חיה, הופעות תיאטרליות ורקדנים. מה שמבדיל את דירות דיסקרטיות מסוגים אחרים של מקומות בילוי הוא שהבידור הוא לעתים קרובות מיני באופיו. מקום האירוח עשוי גם להציע שירותים אחרים, כגון שירותי שיחות חוץ, החורגים מעבר לבידור.

הסביבה המוצעת על ידי דירה דיסקרטית יכולה להשתנות בהתאם למיקום ולקהל הלקוחות. כמה דירות דיסקרטיות הם מפוארים מאוד high-end, בעוד אחרים לשרת מעמדות חברתיים מסוימים. בדרך כלל, ההגדרה נועדה לעודד הנאה בלתי מרוסנת ואיתה מגיעה לעתים קרובות הנחה שבשתיקה של סודיות ושיקול דעת.

יש מגוון של אנשים שעובדים בבורדו, כולל עובדי מין המספקים שירותים לפטרונים, ואנשי צוות אחרים. רוב עובדי המין הם קבלנים עצמאיים והם עשויים להיקרא גם, נערות ליווי, נערות שיחה או מחזרות. עובדי המין עשויים להיות מועסקים ישירות על ידי הדירה הדיסקרטית או להיות מועסקים באמצעות סוכנות. דירות דיסקרטיות רבים מעסיקים גם עובדים אחרים, כגון מנהלים, ברמנים, עוזרות בית, פקידי קבלה ומאבטחים.

דירות דיסקרטיות הם מקומות מוסדרים מאוד; הפעילויות המתקיימות בתוכם כפופות לעתים קרובות לכללים ותקנות מחמירים. במדינות מסוימות, דירות דיסקרטיות עשוי להיות רשום ומורשה. במקרים מסוימים, בורדו מאפשרים כניסה רק לפטרונים גברים, בעוד שבאחרים, גברים ונשים עשויים להתקבל. גם השירותים הניתנים ומחירם יכולים להשתנות באופן משמעותי מדירה דיסקרטית אחד למשנהו. רמת האבטחה ואמצעי הבטיחות שננקטו משתנה, כאשר חלק מהדירות דיסקרטיות מספקים ללקוחות רמה גבוהה של הגנה, בעוד שלאחרים עשויים להיות אמצעים מינימליים בלבד.

התפשטות האינטרנט השפיעה רבות על הדירות דיסקרטיות. בשנים האחרונות, אנשים רבים החלו להציע את שירותיהם באמצעות אתרי אינטרנט ומדיה חברתית, מה שמקטין את הצורך בבורדו מסורתי. זה הוביל לירידה בכמה ערים של 'דירה דיסקרטיתי רחוב', עם כמה דירות דיסקרטיות להכפיל כמו מועדונים חברתיים או אפילו ברים.

לא משנה איזו צורה לובש הדירה הדיסקרטית – בין אם זה בר צלילה בפינת רחוב או מוסד חמישה כוכבים – הוא מספק ללקוחות מוצא לשירותי מין ובידור בסביבה דיסקרטית ונוחה. אם אי פעם היית סקרן לגבי דירות דיסקרטיות (מעבר אל דירות דיסקרטיות- https://www.true-babes.com/discreet-apartments/), בפעם הבאה שאתה מבקר בעיר, למה לא להסתכל ולקבל הבנה טובה יותר של מה מפעלים אלה יש להציע?

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

מאולפני יוגה ועד לתקשורת המיינסטרים, המונח "טנטרה" צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. עם זאת, המהות והחשיבות האמיתית של מנהג עתיק זה הולכת לאיבוד לעתים קרובות בתיאור המודרני שלו. במציאות, טנטרה היא דרך רוחנית עמוקה שחורגת הרבה…

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על טנטרה? אולי אתם מדמיינים טקסים אקזוטיים, פרקטיקות מיניות ואמונות אזוטריות. בעוד שאולי יש אמת מסוימת באסוציאציות אלה, טנטרה היא הרבה יותר מאשר השקפה צרה זו. זוהי מסורת רוחנית מגוונת…

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל

העיר הרצליה, הממוקמת רק 15 ק"מ צפונית לתל אביב, מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הגדולה והמוכרת יותר. אבל פנינה נסתרת זו על חוף הים התיכון של ישראל יש כל כך הרבה מה להציע, מחופים מדהימים ותעשיית…

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל