הגן על עצמך: כיצד להישאר בטוח במהלך יחסי מין

סיפורי סקס

380 מילים

כשמדובר במין, בטיחות היא בעלת חשיבות עליונה. לא משנה איזה סוג של פעילות מינית אתה ובן זוגך עוסקים, חשוב להגן על עצמך ועל בן זוגך. יחסי מין יכולים לשים אותך בסיכון של זיהום המועבר במגע מיני (STI) או הריון לא מתוכנן, ולכן חשוב לחנך את עצמך על השיטות הזמינות כדי להגן על עצמך ועל השותף שלך. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על יחסי מין בטוחים.

דע את מצב STI שלך

לחצו פה
לפני שתעסוק בכל סוג של פעילות מינית, עליך לדעת את מצב STI שלך. ביצוע בדיקות סקר באופן קבוע למחלות מין היא הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך ועל בן / בת הזוג שלך. ישנם מקומות רבים בהם תוכלו להיבדק למחלות מין, כגון מחלקת הבריאות או המרפאה המקומית שלכם, או שתוכלו להזמין בדיקת STI ביתית ממקור אמין. ידיעת הסטטוס שלך מאפשרת לך להגן טוב יותר על עצמך בעת עיסוק בפעילות מינית.

השתמש בהגנה

הדרך היחידה להגן על עצמך מפני מחלות מין והריונות לא מתוכננים היא להשתמש באמצעי מניעה. הצורה האמינה ביותר של אמצעי מניעה היא קונדום זכר או נקבה. קונדומים נגישים בקלות ומספקים את ההגנה הטובה ביותר מפני מחלות מין והריון. אם את מקיימת יחסי מין וגינליים עם בן זוג, עלייך להשתמש גם בקונדום פנימי. זהו סוג של קונדום המוחדר לתוך הנרתיק כדי לספק הגנה מפני מחלות מין.

יש תקשורת פתוחה

על מנת להבטיח את בטיחותך בעת קיום יחסי מין, חשוב לוודא כי לך ולבן זוגך יש תקשורת פתוחה וכנה. שוחח עם בן זוגך על מצבו הבריאותי והאם הוא נבדק למחלות מין. שאל שאלות על העדפותיהם ואם נוח להם להשתמש בהגנה. ודא ששניכם מרגישים בנוח עם קיום יחסי מין והיו כנים לגבי כל החששות שיש לכם.

היו מוכנים

לפני קיום יחסי מין, ודא שיש לך את כל מה שאתה צריך כדי להגן על עצמך. הצטיידו בקונדומים או אמצעי מניעה אחרים ובמידת הצורך קחו עמכם ערכה רפואית קטנה למקרה חירום. שקול להחזיק איתך גם כמה ערכות בדיקת STI. זה ייתן לך שקט נפשי ויאפשר לך לבדוק אם אתה לא בטוח בסטטוס של בן הזוג שלך.

הישאר בטוח

יחסי מין יכולים להיות חוויה מהנה ומהנה, אך חשוב לזכור להישאר בטוחים. למד את עצמך על השיטות הזמינות למניעת מחלות מין והריונות לא מתוכננים וודא שאתה והשותף שלך נמצאים באותו דף בכל הנוגע לבטיחות. השתמשו בקונדום, תקשרו בפתיחות והישארו מודעים לבריאות שלכם ושל בן או בת הזוג שלכם. עם טיפים אלה בחשבון, אתה יכול בבטחה ובאחריות לעסוק ביחסי מין.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

מאולפני יוגה ועד לתקשורת המיינסטרים, המונח "טנטרה" צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. עם זאת, המהות והחשיבות האמיתית של מנהג עתיק זה הולכת לאיבוד לעתים קרובות בתיאור…

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על טנטרה? אולי אתם מדמיינים טקסים אקזוטיים, פרקטיקות מיניות ואמונות אזוטריות. בעוד שאולי יש אמת מסוימת באסוציאציות אלה, טנטרה היא…

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל

העיר הרצליה, הממוקמת רק 15 ק"מ צפונית לתל אביב, מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הגדולה והמוכרת יותר. אבל פנינה נסתרת זו על חוף הים התיכון של…

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל