חרדה מסקס

סיפורי סקס

350 מילים

חרדה מינית היא נושא שלא מדברים עליו הרבה, אבל זה משהו שמשפיע על גברים ונשים כאחד. לחוות רמה מסוימת של חרדה במהלך פעילות מינית היא נורמלית לחלוטין. עם זאת, עבור גברים מסוימים, חרדה זו יכולה להיות כל כך אינטנסיבית שהיא מתחילה להפריע ליחסים המיניים שלהם. זה יכול להיות מאוד מאיים ומבודד, מכיוון שגברים רבים מתביישים לדבר על הבעיות שלהם. למרבה המזל, ישנן מספר טקטיקות ואסטרטגיות זמינות עבור גברים להשתמש כדי להתמודד עם החרדה המינית שלהם.

הצעד הראשון והחשוב ביותר להתמודדות עם חרדה מינית הוא לדבר עם בת הזוג. ככל שתהיו פתוחים וכנים יותר לגבי החרדה שלכם, כך היא תהיה פחות מאיימת. כשאתם מדברים עם ו בת הזוג שלכם, חשוב להיות עדינים ומבינים. הסבירו שלמרות שאתם עשויים להרגיש חרדה, זו לא אשמתם ושאתם עדיין רוצים לחוות חוויות מיניות מספקות יחד. זה יכול לעזור להקל על המתח ולהקל על המשך הדרך.

השלב הבא בהתמודדות עם חרדה מינית הוא לנקוט בגישה הוליסטית. משמעות הדבר היא שימוש בשינויים באורח החיים, טיפולים ותרופות במידת הצורך, כדי לתמוך בבריאות הנפש שלך. אם מתח או עייפות תורמים לחרדה שלכם, נסו ליצור שגרת שינה ופעילות גופנית בריאה יותר. זה יעזור לך למצוא תחושה של רוגע ושליטה במהלך רגעים אינטימיים.

חשוב גם להתמקד בכל הרגעים המענגים של סקס, ולא להיתקע בחרדת ביצוע. טכניקות נשימה, כולל נשימה סרעפתית, ניתן להשתמש כדי לשמור על המוח רגוע ונינוח. אסטרטגיות תשומת לב כגון ויזואליזציה והרפיית שרירים יכולות גם להיות מועילות בהקלה על חרדה מינית ולעזור לך להישאר ברגע הנוכחי.

לבסוף, חשוב לפנות לעזרה במידת הצורך. איש מקצוע מוסמך בתחום בריאות הנפש יכול לספק אסטרטגיות לניהול חרדה מינית, והוא יכול גם לעזור לך לזהות בעיות נפשיות בסיסיות שעשויות לתרום לחרדה שלך.

נערות ליווי יכולות לעזור

  ישנן מטפלות מיניות והן בהחלט יכולות לעזור עם טיפול פסיכולוגי. אך עבור גברים, בדרך כלל העזרה הכי טובה מגיעה באמצעות תרגול. ואת זה אפשר לעשות עם נערות ליווי. למשל תוכלו לפנות לנערות של lunagrand

התמודדות עם חרדה מינית יכולה להיות מאיימת ומציפה, אבל אתה לא צריך לעבור את זה לבד. על ידי נקיטת גישה הוליסטית לטיפול שלך, התמקדות ברגעים המהנים של סקס, ולא לפחד להושיט יד לעזרה, אתה יכול להתגבר על החרדה המינית שלך וליהנות ממערכות היחסים שלך יותר.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

מאולפני יוגה ועד לתקשורת המיינסטרים, המונח "טנטרה" צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. עם זאת, המהות והחשיבות האמיתית של מנהג עתיק זה…

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על טנטרה? אולי אתם מדמיינים טקסים אקזוטיים, פרקטיקות מיניות ואמונות אזוטריות. בעוד שאולי יש אמת…

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל

העיר הרצליה, הממוקמת רק 15 ק"מ צפונית לתל אביב, מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הגדולה והמוכרת יותר. אבל פנינה נסתרת זו…

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל