טיפול בבעיות זיקפה: מה גברים צריכים לדעת

סיפורי סקס

525 מילים

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב רפואי שבו גבר חווה קושי להשיג או לשמור על זקפה במהלך פעילות מינית. זה יכול להיות תוצאה של מגוון רחב של גורמים פיזיים או פסיכולוגיים. ED יכול להיות מצב מצער והוא נטל בריאותי על מיליוני גברים ובני זוגם. אמנם אין גישה אחת שמתאימה לכולם להתמודדות עם ED, אך ישנן מספר אפשרויות טיפול שיכולות לספק הקלה.

אם אובחנת עם ED או חושד שיש לך את זה, חשוב לנקוט פעולה בהקדם האפשרי. עם הטיפולים הנכונים ושינויים באורח החיים, גברים רבים יכולים לנהל את מצבם ולשפר את הביצועים המיניים שלהם. מאמר זה יספק סקירה כללית של הדרכים השונות שבהן ניתן לטפל ב-ED.

תרופות

תרופות הן הטיפול הנפוץ ביותר עבור ED. התרופות הידועות והנפוצות ביותר עבור ED הן מעכבי פוספודיאסטראז-5 (PDE-5), כגון סילדנאפיל (ויאגרה), טדלאפיל (סיאליס) וורדנאפיל (לויטרה). תרופות אלה פועלות על ידי הרחבת כלי הדם, ומאפשרות ליותר דם לזרום לתוך הפין, מה שמקל על השגת ושמירה על זקפה.

מעכבי PDE-5 נלקחים בדרך כלל דרך הפה לפי הצורך לפני פעילות מינית. ניתן גם ליטול אותם מדי יום (עבור סיאליס ולויטרה) אם אתה והרופא שלך מחליטים כי טיפול יציב יועיל לך.

זריקות

אם מעכבי PDE-5 לא עובדים בשבילך, או אם אתה חווה תופעות לוואי, הרופא שלך עשוי להמליץ על זריקות. Alprostadil היא התרופה הנפוצה ביותר בהזרקה, וזה עובד על ידי גירוי זרימת הדם לפין, ומאפשר לך לקבל זקפה מהירה. זריקות ניתנות לרוב ישירות לתוך הפין, וניתן להשתמש בהן בשילוב עם תרופות דרך הפה.

חשוב לדבר עם הרופא שלך על האם אתה מועמד טוב לזריקות. זריקות עשויות שלא להתאים אם יש לך צורה של ED הנגרמת על ידי בעיות אחרות מאשר vasoconstriction, כגון נזק עצבי או סרטן הערמונית.

מכשירי ואקום

מכשירי ואקום הם גם אפשרות טיפול יעילה עבור ED. מכשירים אלה כוללים את הוואקום החלקי המאפשר לשאוב דם לתוך הפין, וליצור זקפה. המכשיר נלבש על הפין במשך 30 דקות לפחות, ולאחר מכן מוסר כאשר הזקפה מושגת.

מכשירי ואקום משמשים לרוב בשילוב עם טיפולים אחרים, כגון תרופות דרך הפה או זריקות. כמו עם זריקות, חשוב לדבר עם הרופא שלך כדי לקבוע אם אפשרות זו מתאימה לך.

כירורגיה

במקרים של ED חמור, ניתוח עשוי להיות אופציה. ניתוח השתלת פין כרוך במיקום של מוטות תותבים או מכשירי שתל סיליקון בפין. השתלים מאפשרים למטופלים לשמור על זקפה לאורך זמן, ומעניקים להם תחושה טבעית יותר במהלך הפעילות המינית.

ישנם סיכונים הקשורים לכל ההליכים הכירורגיים, ולכן יש לשקול אפשרות זו רק אם טיפולים אחרים נכשלו וה- ED גורם למצוקה חמורה.

שינויים באורח החיים

ייתכן שתוכל לטפל ב- ED שלך בצורה יעילה יותר על ידי ביצוע כמה התאמות פשוטות באורח החיים. הפסקת עישון, הפחתת צריכת אלכוהול, תזונה מאוזנת ופעילות גופנית על בסיס קבוע יכולים כולם להועיל. שינויים אלה יכולים להפחית מתח, לשפר את זרימת הדם, ולעזור לך לנהל את הבריאות הפיזית והרגשית שלך.

חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני ביצוע שינויים כלשהם באורח החיים שלך. הם עשויים להיות מסוגלים לספק ייעוץ מותאם אישית כיצד לנהל את המצב שלך ולמקסם את היעילות של כל טיפול.

מסקנה

www.moderncallgirls.com אינדקס מומלץ
תפקוד לקוי של זיקפה הוא מצב מטריד, אך ניתן לטפל בו. עם הטיפול הנכון ושינויים באורח החיים, גברים רבים יכולים להשיג ביצועים מיניים מספקים. תרופות, זריקות, מכשירי ואקום, ואפילו ניתוח ניתן להשתמש לטיפול ED, בהתאם לסיבה ואת הבריאות הכללית של המטופל. חשוב לדבר עם הרופא שלך על המצב שלך ואת האפשרויות הזמינות כדי לקבוע מה מתאים לך.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

לגלות את פנינת החוף של נתניה: מדריך לעיר בישראל

ממוקמת במרחק של 30 דקות נסיעה בלבד מתל אביב, שוכנת עיר החוף המקסימה נתניה בישראל.…

לגלות את פנינת החוף של נתניה: מדריך לעיר בישראל

ברוכים הבאים לעולם של סווינגרס: לחקור את אורח החיים המרגש של אי-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם החלפת בני זוג, הוא אורח חיים לא מונוגמי בהסכמה הכולל זוגות…

ברוכים הבאים לעולם של סווינגרס: לחקור את אורח החיים המרגש של אי-מונוגמיה בהסכמה

בלוגים ארוטיים: לחקור את העולם החושני של כתיבה מקוונת

בעידן הדיגיטלי המודרני שלנו, עולם הבלוגים הפך לדרך עבור אנשים להביע את מחשבותיהם, דעותיהם ורעיונותיהם…

בלוגים ארוטיים: לחקור את העולם החושני של כתיבה מקוונת