להרחיק את הכעס והטינה מחדר המיטות

סיפורי סקס

310 מילים

רוב הזוגות חווים זמנים שבהם גורמי לחץ או גורמים חיצוניים יכולים להפריע לחיי המין שלהם, בין אם מדובר בימים ארוכים בעבודה, מחויבויות משפחתיות מלחיצות או חברים שתלטנים. למרבה הצער, זוגות רבים מוצאים את עצמם במצבים בהם כעס וטינה מצטברים בין שניהם, וזה יכול ממש לפגוע בקשר הפיזי שלהם. אם שניכם מרגישים מתוסכלים ולחוצים, חשוב לקחת את הזמן כדי לחקור כיצד למנוע מכעס וטינה להפריע לחיי המין שלכם.

ראשית, טפחו גישה של הבנה כלפי בן או בת הזוג שלכם. אם אחד מכם מרגיש פגוע או כועס, במקום להאשים אחד את השני, שבו ודברו על המצב הנוכחי. קחו את הזמן לשאול את עצמכם ואת בן זוגכם מה מעורר את הכעס. אמנם, זה לא תמיד יהיה קל להביע את רגשותיכם בצורה בונה, אבל שניכם תרוויחו מהבנת שורש הסכסוך ומניהול שיחה פורייה עליו.

כשאתם מתקשרים, הקפידו לתת זה לזה זמן לשתף, והקפידו להקשיב מבלי להפריע. לאחר ששניכם הספקתם להסביר מאיפה אתם באים, חשוב לדון במה שאתם יכולים לעשות כדי לפתור את הבעיה ולבנות מחדש את האמון במערכת היחסים שלכם. מצאו פתרונות שעובדים עבור שניכם, והעניקו זה לזה את הביטחון ששניכם באותו צוות.

ברגע שהשיחה הזו התקיימה, חשוב לקחת זמן כדי להתחבר מחדש מהסביבה הלחוצה. בין אם זה ערב רומנטי בחוץ או סוף שבוע, זה חיוני כי אתה ובן הזוג שלך לתת אחד לשני את ההזדמנות להירגע ולהצית מחדש את האהבה שלך. שקלו לצאת לחופשה רומנטית בישראל כדי לחקור את התרבות העשירה ולמצוא את עצמכם שוב, או נסו בריחה אינטימית יותר  עם נערת ליווי דוברת אנגלית המוצבת בארץ כדי ליהנות מלילה של תשוקה דיסקרטית.

אפשר למנוע מכעס וטינה להפריע למין, אבל זה דורש מאמץ משני הצדדים. עבדו יחד כדי לפנות זמן אחד לשני ודאגו לבטא את עצמכם, שכן זה יעזור לבנות אמון ולהביא את מערכת היחסים שלכם לבסיס חזק ומוצק יותר. פעולה זו תבטיח שכל אחד מכם יוכל להתגבר על כל מצוקה או אי הסכמה שעשויה להתעורר ולנוע קדימה עם קשר חזק.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

לחקור את העולם המורכב של נערות ליווי: להבין את האמת מאחורי מקצוע שנוי במחלוקת

המונח "נערת ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של עסקאות חשאיות ומפוקפקות בפינות החשוכות של החברה. זהו מקצוע שזכה גם להאדרת וגם לסטיגמה, כאשר תקשורת המיינסטרים מציגה אותו לעתים קרובות כמשהו שערורייתי ולא מוסרי. עם זאת, המציאות של…

לחקור את העולם המורכב של נערות ליווי: להבין את האמת מאחורי מקצוע שנוי במחלוקת

העולם המרתק של נערות ליווי: מבט מבפנים

המונח "נערות ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של פעילויות בלתי חוקיות או לא מוסריות, למרות היותו מקצוע לגיטימי בחלקים רבים של העולם. עם זאת, יש הרבה יותר למקצוע הזה ממה שנראה לעין. רחוק מלהיות רק אובייקטים של…

העולם המרתק של נערות ליווי: מבט מבפנים

נערות ליווי: עולם החברות המקצועית

המונח "נערות ליווי" עשוי לעורר מגוון תגובות מאנשים, החל מסקרנות ועד שיפוטיות. עם זאת, בניגוד לאמונה הרווחת, נערות ליווי אינן קשורות רק לתעשיית המין. הם אנשים המציעים חברות ואינטראקציות חברתיות תמורת תשלום, ושירותיהם מבוקשים באופן נרחב בחלקים…

נערות ליווי: עולם החברות המקצועית