"לחקור את אורח החיים המתנדנד: למה לצפות אם תחליט לנסות"

סיפורי סקס

464 מילים

עבור אנשים רבים, המחשבה על אורח חיים המתמקד בחילופי זוגות לפעילות מינית רחוקה מהסוג האידיאלי של מערכת יחסים. למרות זאת, אורח החיים המתנדנד הוא סצנה ייחודית ומשגשגת, והוא באמת אטרקטיבי לאנשים רבים. בין אם אתה נאלץ על ידי סקרנות, ניסיון, או חקירה כללית, הפיתוי של אורח חיים זה אינו מוטל בספק. היום, בואו נדבר על מה הסצנה המתנדנדת, ואיך להתחיל אם תחליטו לנסות.

מה פירוש 'סווינגרס'?

המונח 'סווינגר' מתייחס למישהו שמעורב באורח החיים המתנדנד. אורח חיים זה מתאר בדרך כלל אנשים, בדרך כלל זוגות, אשר מסכימים הדדית לעסוק בפעילות מינית עם אנשים שאינם בני זוגם. זה לא תמיד כרוך בהחלפת נשים, אבל זה יכול. סווינגרים מחליטים בינם לבין עצמם את סוג הפעילות המינית שהם מרגישים איתה בנוח, הקשורים בדרך כלל לאלה שהם עושים רק עם בן זוגם. שלא כמו מערכות יחסים פתוחות, בדרך כלל אין כללים קבועים לגבי אילו סוגי פעילויות מקובלים ואילו לא.

יתרונות ויתרונות של אורח החיים המתנדנד

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של להיות סווינגר הוא שזה יכול להוסיף התרגשות והרפתקה לתוך מערכת היחסים שלך, ומאפשר לך לחקור עם מישהו אחר. זוגות שנמצאים באורח חיים מתנדנד נוטים להרגיש קרובים זה לזה רגשית ופיזית, מה שמאפשר להם לוודא שמערכת היחסים שלהם נשארת חזקה ומספקת. סווינגרים בדרך כלל מדווחים על רמה גבוהה יותר של שביעות רצון ותקשורת בתוך מערכת היחסים שלהם.

יתר על כן, אורח חיים זה יכול גם לקרב אותך לאנשים חדשים ולאפשר לך ללמוד יותר על עצמך. סווינגינג היא דרך נהדרת להכיר חברים חדשים, או אפילו שותפים פוטנציאליים לחיים, שלא הייתם נחשפים אליהם בדרכים אחרות. שיתוף לילה או סוף שבוע עם סווינגרים אחרים יכול להיות חוויה אינטימית ומרגשת להפליא שיכולה להוסיף רמה של התרגשות לחיים שלא ניתן למצוא במקום אחר.

תחילת העבודה עם סגנון החיים המתנדנד

אם אתם מעוניינים להתחיל באורח החיים המתנדנד, חשוב שתדעו היכן להתחיל. ישנם מספר אתרים זמינים שתוכננו במיוחד עבור חיבור ופגישה עם סווינגרים פוטנציאליים. אתרים אלה הם המקום הטוב ביותר להתחיל בו מכיוון שהם מציעים מדריכים, עצות מועילות ואפילו פורומים שיעזרו לכל מי שחדש באורח החיים להתחיל.
www.escortmonica.com

לאחר שביססת את הפרופיל שלך באתר סווינגר, חפש מועדונים באזור שלך, או אפילו אפשרויות מקוונות כמו סווינגרים וירטואליים. הצטרפות למועדון או לקהילה וירטואלית שמלאה בסווינגרים מנוסים היא דרך מצוינת להתאקלם לסגנון החיים. תוכלו גם לפגוש זוגות אחרים שהם חדשים באורח החיים גם כן.

כאשר בוחנים את המועדונים השונים הקיימים, חשוב לשים לב לסוג האווירה שרבים מהסווינגרים יוצרים. למועדונים המוגדרים באופן ספציפי כמועדוני סווינגרס יש בדרך כלל חוקים ותקנות שונים בכל הנוגע לנימוסים, בעוד שאחרים מקלים יותר. חשוב לעשות את המחקר שלך לפני שאתה עושה את הצעד ומשתתף באירוע המועדון הראשון שלך.

מסקנה

אורח החיים המתנדנד הוא חוויה מדהימה שיכולה להביא רמה חדשה ומרגשת לכל מערכת יחסים. התחלה בסצנה יכולה להיות מרתיעה, אבל כל סווינגר שם בחוץ יגיד לך את הכיף יותר מאשר מפצה על הסיכון. על ידי מחקר נכון, הגדרת הציפיות שלך, ונקיטת הצעדים הנכונים, זה בהחלט אפשרי להתחיל את המסע שלך לתוך אורח החיים המתנדנד.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

מאולפני יוגה ועד לתקשורת המיינסטרים, המונח "טנטרה" צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. עם זאת, המהות והחשיבות האמיתית של מנהג עתיק זה הולכת…

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על טנטרה? אולי אתם מדמיינים טקסים אקזוטיים, פרקטיקות מיניות ואמונות אזוטריות. בעוד שאולי יש אמת מסוימת…

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל

העיר הרצליה, הממוקמת רק 15 ק"מ צפונית לתל אביב, מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הגדולה והמוכרת יותר. אבל פנינה נסתרת זו על…

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל