מה זה סווינגינג?

סיפורי סקס

441 מילים

סווינגינג הוא אורח חיים לא מונוגמי ופעילות חברתית פנאי. זה כרוך בזוגות, נשואים או לא נשואים, העוסקים בפעילות מינית עם זוג אנשים אחרים, המכונים שותפים מתנדנדים, או לפעמים רק עם שותף אחד כל אחד. הפרקטיקה הפכה פופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות בקרב מבוגרים המבקשים לחקור את המיניות שלהם מחוץ למערכות היחסים המסורתיות שלהם, וניתן לראות בה דרך מקובלת ובטוחה יחסית להתנסות בסוגים שונים של מערכות יחסים.

שורשיו של סווינגינג נעוצים בארצות הברית של אמריקה, שם הוא הפך פופולרי לראשונה בשנות החמישים כדרך למבוגרים ליהנות מלרצות את עצמם ואחד את השני בסביבה פתוחה ומשוחררת יותר מבחינה מינית. הפופולריות שלו גדלה במהירות, כאשר זוגות, רווקים וקבוצות נהנו כולם מהשיטה, אם כי היא עדיין נותרה מעורפלת יחסית בהשוואה לפעילויות אחרות כגון היכרויות, או נישואים מסורתיים.

העידן המודרני של סווינגינג ראה התקדמות רבה בטכנולוגיה המשמשת לארגון אירועים, מה שמקל על אנשים למצוא התאמות ולעסוק בפעילויות. אתרי רשתות חברתיות רבות, כמו גם אתרים ייעודיים, צצו בשנים האחרונות, המאפשרים לזוגות לפרסם פרופילים ולחפש בני זוג פוטנציאליים. בנוסף, אתרי נופש ואירועים מיוחדים פונים כעת אך ורק לזוגות מתנדנדים, הן בארצות הברית והן מחוצה לה.

בדרך כלל, זוגות העוסקים בפעילויות סווינגינג יסכימו על מערכת של כללים וגבולות, בין אם בעל פה או באמצעות חוזים כתובים, כמו במקרה של הצטרפות למועדון סווינגרס. בדרך כלל הכללים יכללו כללי יסוד כגון כנות וכבוד לכל המשתתפים, כמו גם הנחיות לגבי פעילויות שניתן לעשות וכאלה שלא. הן מערכות יחסים קצרות טווח והן מערכות יחסים ארוכות טווח יכולות להתפתח כתוצאה מאורח החיים, ולספק למשתתפים סיפוק וסיפוק נוספים.
אינדקס מומלץ – naked-street.com

במקרים מסוימים, זוגות עשויים לפתח קשרים חזקים לטווח ארוך וחברויות עם סווינגרים אחרים; השותפים והפעילויות להחלפה יהיו נושא לדיון בין חברים, ולעיתים נבחן גם הרעיון של פיתוח מערכת יחסים אישית כהרחבה של בחירת אורח חיים. אנשים רבים פיתחו קשרים חזקים עם סווינגרים אחרים, מרחיבים חברויות מעבר להתנדנדות ויצירת מערכות יחסים קרובות וארוכות טווח.

לבסוף, לעולם אין לכפות או ללחוץ על החלפת זוגות על אדם אחד, וככזה, יש לדון בכל הפרקטיקות בין כל הצדדים לפני שפעילויות כמו חילופי זוגות מתרחשות. יתר על כן, על כל השותפים לדבוק בכללים שהוסכמו, או להפסיק את הנוהג של חילופי זוגות. עם כל זה בחשבון, ברור כי החלפת זוגות יכולה להיות בחירה מהנה ומתגמלת עבור כל מי שבוחר להשתתף.

שאלות נפוצות

ש: מה ההבדל בין סווינגינג לפוליגמיה?

ת: ההבדל העיקרי הוא שההחלפת זוגות היא בהסכמה וכוללת שני זוגות או יותר העוסקים בפעילות מינית זה עם זה, בעוד פוליגמיה כרוכה בנישואין של מספר בני זוג זה לזה.

ש: איך מוצאים סווינגרים תואמים?

ת: הדרך הטובה ביותר למצוא סווינגרים תואמים היא לחפש באינטרנט, דרך אתרים ייעודיים או אתרי רשתות חברתיות. לאחר מכן זוגות יכולים לפרסם את הפרופילים שלהם ולחפש בני זוג פוטנציאליים, מה שעוזר להבטיח שכל המשתתפים תואמים ומרגישים בנוח עם כללי אורח החיים לפני שהם עוסקים בפעילויות כלשהן.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

לחקור את העולם המורכב של נערות ליווי: להבין את האמת מאחורי מקצוע שנוי במחלוקת

המונח "נערת ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של עסקאות חשאיות ומפוקפקות בפינות החשוכות של החברה. זהו מקצוע שזכה גם להאדרת וגם לסטיגמה, כאשר תקשורת המיינסטרים מציגה אותו לעתים קרובות כמשהו שערורייתי ולא מוסרי. עם…

לחקור את העולם המורכב של נערות ליווי: להבין את האמת מאחורי מקצוע שנוי במחלוקת

העולם המרתק של נערות ליווי: מבט מבפנים

המונח "נערות ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של פעילויות בלתי חוקיות או לא מוסריות, למרות היותו מקצוע לגיטימי בחלקים רבים של העולם. עם זאת, יש הרבה יותר למקצוע הזה ממה שנראה לעין. רחוק מלהיות…

העולם המרתק של נערות ליווי: מבט מבפנים

נערות ליווי: עולם החברות המקצועית

המונח "נערות ליווי" עשוי לעורר מגוון תגובות מאנשים, החל מסקרנות ועד שיפוטיות. עם זאת, בניגוד לאמונה הרווחת, נערות ליווי אינן קשורות רק לתעשיית המין. הם אנשים המציעים חברות ואינטראקציות חברתיות תמורת תשלום, ושירותיהם מבוקשים…

נערות ליווי: עולם החברות המקצועית