נערות ליווי: מבוא לעסקי הליווי

סיפורי סקס

453 מילים

תעשיית נערות הליווי שנויה במחלוקת; זה יכול להיחשב גם פשע ללא קורבן או אורח חיים אלים ומסוכן. זה יכול להיחשב גם שירות עבור אנשים שזקוקים למישהו לצאת איתו בערב או מישהו להוציא עליו כסף. מאמר זה אמור לספק סקירה כללית של תעשיית נערות הליווי ולדון בכמה מהשאלות העולות ביחס אליה.

בבסיסה, נערת ליווי היא בת לוויה בתשלום. השירותים הניתנים על ידי נערות ליווי שונים מאלה המוצעים על ידי, שכן נערות ליווי צפה בנערות ליווי משולמות בדרך כלל כדי ללוות ו / או לבדר את לקוחותיהן. הם עשויים ללוות מישהו לארוחת ערב, למסיבה או לפגישה עסקית, ו / או לספק שיחה וחברות. הם עשויים גם לספק שירותי מין, בהתאם להסכם שנעשה בין נערת הליווי לבין הלקוח.

נערות ליווי בדרך כלל מפרסמות את שירותיהן בעיתונים, מגזינים או דרך אתרי אינטרנט. חשוב לציין שלא כל הנערות הטלפוניות מציעות שירותי מין, ואלו שכן מציעות בדרך כלל יקרות יותר מאלה שרק מספקות חברות. נערות ליווי רבות מציעות גם שירותים נוספים כגון עיסוי, עבודת גוף וחוויות דומינטריקס.

אחד החששות העיקריים סביב תעשיית נערות הליווי הוא הקשר ההדוק שלה עם סחר בבני אדם. דווח על מקרים בהם נערות קטינות מגויסות להיות נערות ליווי ללא ידיעתן המלאה על הדברים שהן יתבקשו לעשות. חשוב גם להיות מודעים להבדל בין נערות ליווי עצמאיות לבין אלה שעובדות עבור סוכנות. האחרון מפוקח באופן הדוק יותר וסביר להניח שיש לו אמצעי הגנה כדי להגן על העובדים מפני סיכונים כלשהם, כגון מחלות המועברות במגע מיני או סכנה פיזית.

במדינות מסוימות, כמו בריטניה, הרגולציה של נערות ליווי הפכה לנושא רציני יותר בשנים האחרונות. באנגליה ובוויילס זה לא חוקי לרכוש שירותי מין, אבל זה לא בלתי חוקי למכור אותם. הדבר הוביל לשגשוג של סוכנויות נערות ליווי, הפועלות כעסקים חוקיים, אך עדיין כפופות לרגולציה הדוקה על מנת למנוע ניצול של נערות ליווי ולקוחותיהן.

הוויכוח סביב סוגיית נערות הליווי נסוב לעתים קרובות סביב השאלה האם קניית מין מהן צריכה להיחשב לפשע. מצד אחד, המצדדים בהפללה של סחר המין טוענים כי הוא תורם לסחר בבני אדם ומעודד זנות. מנגד, יש הטוענים כי הפללה של רכישת שירותי מין סובבת סביב גינוי לא צודק של גברים ונשים שעשויים לעסוק בפעילויות כאלה.

לא משנה באיזה צד של הוויכוח עומדים, רבים יסכימו שיש צורך ברגולציה מתאימה ולקרוא לבנות לקבל את אותן זכויות בריאות ובטיחות כמו כל עובד אחר. משמעות הדבר היא שיש לאפשר להם לסרב לכל בקשה לא מספקת מלקוחות, לקבל עותקים בכתב של חוזים המפרטים את תנאיהם ושכרם, לקבל גישה לשירותי בריאות, ולא להיות נתונים לכל סוג של אפליה.

בסופו של דבר, תעשיית נערות הליווי היא עדיין עולם של דעות מגוונות ומחלוקת. בעוד עבור חלק זה עשוי לספק שיטה בטוחה להרוויח כסף, או הזדמנות פשוט ליהנות מחברתו של אדם אחר, ישנם חסרונות רבים שמגיעים יחד עם זה. חשוב לקחת את ההיבטים השליליים הללו בחשבון לפני העיסוק בתעשייה, ולהבין את הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בלהיות נערת ליווי.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

מאולפני יוגה ועד לתקשורת המיינסטרים, המונח "טנטרה" צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. עם זאת, המהות והחשיבות האמיתית…

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על טנטרה? אולי אתם מדמיינים טקסים אקזוטיים, פרקטיקות מיניות ואמונות אזוטריות.…

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל

העיר הרצליה, הממוקמת רק 15 ק"מ צפונית לתל אביב, מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הגדולה והמוכרת יותר.…

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל