שלישייה בפעם הראשונה ולא האחרונה

סיפורי סקס

317 מילים

כשיצאתי מהמונית חשתי ריגוש של ציפייה. מעולם לא הייתי עם שתי בנות לפני כן והרעיון של שלישייה היה מרגש. שילמתי לנהג והסתכלתי עליו נוסע משם לפני שעשיתי את דרכי אל הדלת. צלצלתי בפעמון וחיכיתי לתגובה.

כשזה הגיע, קיבלו את פני שתי נערות ליווי יפות להפליא, בדיוק כפי שהבטיחו בסוכנות www.allsex.co.il. הרגשתי את הלב שלי דופק כשהלכתי אחריהן לחדר המיטות. כשנכנסנו לחדר הן החלו להתפשט ולנשק אחת את השנייה בלהט. וזה היה בדיוק המחזה שעליו חלמתי. 

ההתרגשות שלי הלכה וגברה עם כל שנייה שעברה.  יכולתי להרגיש את העוררות עוברת בכל גופי כשהן החלו לגעת בי. מהר מאוד מצאתי את עצמי אבוד בעיצומה של תשוקה בוערת, כאשר שנערות הליווי עשו את הקסם שלהן על גופי המחורמן. 

נראה שאיבר המין הגדול במיוחד שלי ריגש את הבנות כשהן עוברות מנשיקה אחת לשנייה, לבין לסגידה לגבריות שלי. הנשיקות והנגיעות הנלהבות על פטמותיי, כמו גם לשונן המרקדת סביב איבר המין שלי, הותירו אותי במצב של הנאה צרופה. כשהתחושות המשיכו להגיע, יכולתי להרגיש את גופי רועד, והרגשתי את עצמי מגיע לרמה של הנאה שמעולם לא הרגשתי לפני כן.

שתי נערות הליווי נעו זו לצד זו, מוודאות שאני מרגישה את ההנאה המרבית מתשומת הלב שלהן. הם נעו אחד סביב השני בצורה שהראתה לי שיש תשוקה אמיתית ביניהן. הן התענגו בתשוקה רבה על הזרע החם שנזל מהזין שלי ומלא את פניהן. 

מעולם לא ידעתי שהנאה יכולה להיות מענגת בעוצמה כזו. הרגשתי כאילו נסעתי בזמן לתחום של הנאה. במשך השעות הבאות הרגשתי כאילו אני צף בים של אופוריה.

כל דבר, החל מהנגיעות הרכות של עורן של נערות הליווי ועד לליטוף לשונן החמה כנגד גופי, הותיר אותי במצב של אושר טהור. כשגופנו הצטרף לאחדות, גיליתי שהאורגזמה שלי אינטנסיבית ומלאת תשוקה. הרגשתי כאילו הגעתי לגבהים של עונג ולא יכולתי להכיל את עצמי יותר.

כשהזמן סוף סוף הגיע לסיומו, הרגשתי נימה של עצב שזה נגמר. הודיתי לבנות הליווי על החוויה וחשתי הכרת תודה עמוקה על העונג שהעניקו לי. כל התחושות שחוויתי היו חדשות ומרגשות, וזו הייתה חוויה שלא אשכח לעולם.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

מאולפני יוגה ועד לתקשורת המיינסטרים, המונח "טנטרה" צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. עם זאת, המהות והחשיבות האמיתית של מנהג עתיק זה הולכת לאיבוד לעתים קרובות בתיאור המודרני שלו. במציאות, טנטרה היא דרך רוחנית עמוקה שחורגת הרבה מעבר לטכניקות מיניות…

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על טנטרה? אולי אתם מדמיינים טקסים אקזוטיים, פרקטיקות מיניות ואמונות אזוטריות. בעוד שאולי יש אמת מסוימת באסוציאציות אלה, טנטרה היא הרבה יותר מאשר השקפה צרה זו. זוהי מסורת רוחנית מגוונת ועתיקה שהתפתחה במשך…

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל

העיר הרצליה, הממוקמת רק 15 ק"מ צפונית לתל אביב, מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הגדולה והמוכרת יותר. אבל פנינה נסתרת זו על חוף הים התיכון של ישראל יש כל כך הרבה מה להציע, מחופים מדהימים ותעשיית היי-טק משגשגת ועד…

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל