7 דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה הופך לנדהחלפת זוגות

סיפורי סקס

386 מילים

ההחלפת זוגות, המכונה גם "סגנון החיים", היא תופעה הולכת וצוברת תאוצה בעידן המודרני. סווינגינג כרוך באינטראקציות מיניות בהסכמה ולא מונוגמיות בין שני צדדים או יותר. במילים אחרות, זוהי פעילות מינית פנאי בהסכמה עם זוגות אחרים או רווקים. למרות שהוא זוכה למקובלות יחסית במיינסטרים, לאנשים רבים עדיין לא ברור במה בעצם כרוך ההחלפת זוגות. כדי להפוך לסווינגר מוצלח, חשוב להכיר את הכללים, הנימוסים והסיכונים שעשויים לבוא עם בחירת אורח חיים זה. הנה 7 דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה הופך סווינגר.

1. דעו וכבדו את הגבולות שלכם: אם אתם ובני זוגכם מחליטים שאורח החיים מתאים לכם, חשוב לוודא ששניכם נמצאים באותו עמוד ומרגישים בנוח עם כל ההנחיות והפרמטרים שהגדרתם לחוויה. קביעת גבולות אלה מראש חיונית לשימור מערכת היחסים והבטיחות שלך ושל בן זוגך.

2. היו מוכנים לכל דבר: סביבות ונסיבות הן לעתים קרובות בלתי צפויות בקהילת סגנון החיים. אל תניח שהאנשים שאתה פוגש יהיו זהים לאנשים שעמם עשית סידורים קודמים. היו מוכנים לפגוש אנשים שעשויים לפעול או לחשוב אחרת ממה שאתם רגילים.

3. שימו לב לסיכון: החלפת זוגות יכולה להיות חוויה מהנה ומרגשת, אך חשוב לזכור כי ישנם סיכונים הכרוכים בכך. ודא שאתה תמיד משתמש בהגנה ומתרגל מין בטוח. בנוסף, אם מדובר בחומרים, ודא שגם אתה וגם בן זוגך בגיל החוקי ושצריכת סמים או אלכוהול היא בהסכמה.

4. אל תשפטו: סווינגינג מערב מגוון בני זוג בעלי רקע והעדפות שונות. כבדו את הגבולות האישיים של כולם והיו פתוחים לפרקטיקות מיניות שונות. ההגדרה של כל אדם לגבי מה מהנה ונוח משתנה.

5. השתמשו בהגנה: חשוב לנקוט אמצעי זהירות כדי להגן על עצמכם ועל בן זוגכם כשאתם עוסקים בהחלפת זוגות. אתה תמיד צריך להשתמש בהגנה, כגון קונדומים וסכר, כדי להפחית את הסיכון של הידבקות STDs או מחלות אחרות.

6. היו מכבדים: גישה ואינטראקציה עם זוגות או רווקים אחרים בצורה מכבדת היא חיונית. מילים, שפת גוף והסכמה צריכות להילקח בחשבון על מנת לוודא שכולם מרגישים בנוח עם הפעילויות המתרחשות.

7. הבינו למה אתם נרשמים: סווינגינג יכול לספק חוויה מינית מהנה ומרגשת גם לכם וגם לבן / בת הזוג שלכם. עם זאת, חשוב להבין את ההשלכות לפני שנכנסים לאורח החיים. שוחח עם בן זוגך על הסיכונים הכרוכים בכך וודא ששניכם מרגישים בנוח עם המצב.

החלפת זוגות יכולה להיות חוויה מהנה ומלהיבה לזוגות שמוכנים לעשות את הצעד. מכיוון שזה יכול לכלול פעילויות ומצבים רבים ושונים, חיוני להכיר את ההנחיות והנימוסים של אורח החיים לפני שהופכים להחלפת זוגות. על ידי ביצוע שלבים אלה, תוכל להבטיח כי לכל המעורבים יש חוויה בטוחה ומהנה.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

מאולפני יוגה ועד לתקשורת המיינסטרים, המונח "טנטרה" צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. עם זאת, המהות והחשיבות האמיתית של מנהג עתיק זה הולכת…

טנטרה: חקר האמנות העתיקה של חיבור רוחני וטרנספורמציה

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על טנטרה? אולי אתם מדמיינים טקסים אקזוטיים, פרקטיקות מיניות ואמונות אזוטריות. בעוד שאולי יש אמת מסוימת…

טנטרה: חקר האיחוד המקודש של הנפש, הגוף והרוח

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל

העיר הרצליה, הממוקמת רק 15 ק"מ צפונית לתל אביב, מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הגדולה והמוכרת יותר. אבל פנינה נסתרת זו על…

הרצליה: פנינה נסתרת על חוף הים התיכון של ישראל