7 פטישי מין נפוצים שכדאי להכיר

סיפורי סקס

366 מילים

מ-BDSM ועד מציצנות, פטישים הם דרך מגוונת ופופולרית לחקור חיי מין מרגשים ומספקים. למרות שיש הרבה סטיגמה סביב פטישים, האמת היא שהם יכולים להיות דרך מצוינת להביע את עצמך מינית. הנה שבעה מפטישי המין הנפוצים ביותר שכדאי לדעת עליהם.

לצפייה בדירות דיסקרטיות בתל אביב- https://www.xxx-room.com/discreet-apartments/discreet-apartments-center/discreet-apartments-tel-aviv/
BD/SM

הפטיש המוכר ביותר הוא כנראה BDSM. קיצור של "שעבוד ומשמעת, סדיזם ומזוכיזם", BDSM הוא סוג של משחק תפקידים במשא ומתן הנשען במידה רבה על אמון ותקשורת בין בני זוג. פעילויות BDSM יכולות לנוע בין פעילויות קלות ומהנות כמו כיסוי עיניים ומכות לפעילויות קיצוניות יותר כמו מלקות או שליטה.

פטיש לרגליים

פטיש זה הכל על כפות רגליים, ומי שיש לו את זה עשוי ליהנות עיסוי, ריח, או ליקוק רגליים. הם עשויים גם ליהנות ללבוש או לשחק עם נעליים או גרביים. פטישיסטים של כפות רגליים עשויים להתעורר פשוט על ידי ראיית כפות רגליים או נוכחות של כפות רגליים.

מציצנות

מציצנות היא פעולה של התבוננות באנשים, בדרך כלל ללא ידיעתם, בסביבה מינית או אינטימית. זה מהנה ביותר כאשר האדם שצופים בו אינו מודע לכך שצופים בו. מציצנות היא לעתים קרובות ריגוש עבור אלה המתרגלים אותה, שכן היא יכולה להוסיף אלמנט של סכנה לנוף.

פטיש עור/לטקס

פטישיסטים מעור ולטקס נהנים מהתחושה והמראה של חומרים אלה. הם עשויים ליהנות ממראה של הלבשה תחתונה מעור או לטקס, או שהם עשויים פשוט ליהנות מהתחושה של הידוק החומר על גופם.

פטיש פרווה/תחפושות

פטישים של פרווה ותלבושות כוללים את אלה שנהנים ללבוש או לגעת בפרווה, נוצות או תחפושות. פטישים אלה יכולים לכלול משחק תפקידים או התחפשות. האדם עם הפטיש עשוי גם ליהנות מהתחושה של לבישת החומר.

אקסהיביציוניזם

אקסהיביציוניזם הוא דחף או פעולה של חשיפת חלקים פרטיים של הגוף בפומבי, בדרך כלל בדרכים בעלות רמיזות מיניות. זה יכול לכלול תנוחות בעירום או בעירום למחצה או קיום יחסי מין בפומבי. אנשים עם פטישים אקסהיביציוניסטיים עשויים למצוא את הריגוש של להיות בציבור מרגש ומרגש.

נבגד

נבגד הוא פטיש שבו אחד מבני הזוג מתעורר מינית על ידי צפייה בבן זוגו מקיים יחסי מין עם אדם אחר. זה נעשה לעתים קרובות באישור של שני השותפים. נבגד יכול להיות דרך מרגשת לחקור פנטזיות ותשוקות שונות.

ללא קשר להעדפה שלך, חשוב להישאר פתוח לחקור חוויות חדשות כשמדובר במין. פטישים יכולים להיות דרך מצוינת לגלות מה מדליק אותך ויכולים לתבל את חיי המין שלך בצורה חיובית ובונה. כל עוד אתה חוקר באחריות ובהסכמה, אין שום דבר רע בלנסות פטישים.

בלוג סקס ondequando מאמרים נוספים

לחקור את העולם המורכב של נערות ליווי: להבין את האמת מאחורי מקצוע שנוי במחלוקת

המונח "נערת ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של עסקאות חשאיות ומפוקפקות בפינות החשוכות של החברה. זהו מקצוע שזכה גם להאדרת וגם לסטיגמה, כאשר תקשורת המיינסטרים…

לחקור את העולם המורכב של נערות ליווי: להבין את האמת מאחורי מקצוע שנוי במחלוקת

העולם המרתק של נערות ליווי: מבט מבפנים

המונח "נערות ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של פעילויות בלתי חוקיות או לא מוסריות, למרות היותו מקצוע לגיטימי בחלקים רבים של העולם. עם זאת, יש…

העולם המרתק של נערות ליווי: מבט מבפנים

נערות ליווי: עולם החברות המקצועית

המונח "נערות ליווי" עשוי לעורר מגוון תגובות מאנשים, החל מסקרנות ועד שיפוטיות. עם זאת, בניגוד לאמונה הרווחת, נערות ליווי אינן קשורות רק לתעשיית המין. הם…

נערות ליווי: עולם החברות המקצועית